Halkbank 48 ay vadeli kredi kampanyası özellikleri ve koşulları

Yeni mevzuata göre kredi vadelerinin 48 aya çıkması bankaların yeni kredi kampanyaları oluşturmasına vesile olmuştur. Bu durum da kolaylık sağlayan en önemli bankalardan bir tanesi de Halk bankası olmuştur.

Halk bankası kredi seçenekleri Ekim 2016 tarihi itibariyle 3 aydan 48 aya kadar uygulanabilmektedir. Faiz oranları ise sadece 1.75 ve 1.43 arasında değişmektedir. Somutlaştıracak olursak bir tüketicinin 10 bin TL krediyi 48 ay vadeli olarak kullandığını düşünün, Tüketici aylık ödeyeceği taksit miktarı 293 TL ancak bu kredi oranı maaşlı müşteriler için uygulanmaktadır ve sadece 1.75 oranla uygulanır.

halkbank-48-ay-vadeli-kredi-kampanyasi-o%cc%88zellikleri-ve-kos%cc%a7ullariHalkbankası’nın en güzel ayrıcalıklarından söz edecek olursak; Şunları da eklemekte fayda vardır. Halkbankası müşterisi olmayan veya maaşını başka bankalardan çeken müşterilere ise banka şöyle bir fırsat tanımaktadır. Örneğin 10 bin TL 48 ay vade ile aylık vereceği taksi durağının 299 TL gibi bir rakam ile diğer bankalara kıyasla en uygun seçenekleri sunmaktadır ve kredi masrafları 50 ile 100 TL civarı değişen bir taksi ücreti söz konusudur. Aynı zamanda kredi sigorta masrafı göz önüne alındığında ortalama Yaş 35 olarak bakıldığında  bir tüketici için 130 TL ortalamayla maliyet dahil olmak üzere 200 TL gibi bir maliyet ortaya çıkmaktadır. Bu da Halkbankası’nın vermiş olduğu Güzel hizmetler içerisinde görülmektedir.

Halkbankasının kredi yapılandırma seçenekleri ise şu şekildedir; ister gecikmeli olsun ister verilmiş ama geç verilmiş olsun isterse de düzenli verilen kredileriniz olsun, Halk Bankası yine de 48 aya kadar vade seçeneği sunarak, ortalama sadece 1.43 faiz oranıyla borcunuza yapılandırma içerisine aldığını söylemek mümkündür. Bunlara ek olarak 27 Eylül 2016 dan önce bankalardan çektiğin kredilerin yeniden 48 ay vade çıkarabileceksiniz.

Halkbankasının kredi kartı yapılandırma fırsatları şu şekilde, borcunuzu geç verilmiş veya sürekli asgarisini geç yatırmış durumlarda bankalar özel fırsatları sayesinde yine 72 aya kadar vade ile taksitlendirme yapabileceksiniz özetleyecek olursak Kredi veya Kredi kartınızın icraya veya avukata düşmesi durumunda banka her türlü imkanı sağlamaktadır.

Yapılan Yorumlar ( 0 )

Henüm Yorum Yapılmamış