EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalar

EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalar

EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalardan hesap açtırmak her zaman daha mantıklıdır. Bu bankaların listesine siz de her zaman ihtiyaç duyacaksınız. Bankalar arasında sanal veya hesabınızdaki paranızla para gönderip alabilir veya düzenli olarak faturalarınızı yatırabilirsiniz. Ama şöyle bir husus var ki, her yaptığınız EFT ve ya havalenizden ücret kesintisi olmaktadır. Az da olsa bu kesintinin toplanmış hali epey yüksek bir tutar olmaktadır. Bu yüzden kesinti yapmayan bankaları seçmeniz daha iyi olacaktır.

EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankaların Listesi

Bu araştırmayı sizler için yapmış bulunmaktayız. Burada yapacağınız EFT ve havalelerinizde sizden herhangi bir ücret kesintisi almayan bankaları sıralayacağız.

Kuveyt Türk Katılım Bankası yapacağınız EFT ve havalelerinizden, hesap işletim ücreti almamaktadır. Ama sizin öncelikle bu bankalardan hesap açmanız gerekmektedir. Ve hesap sayesinden de işlemlerinizi banka şubesine gelmeden de yapabileceksiniz. Aynı zamanda bu hesap sayesinden sizin EFT ve havale işlemlerinizden hiçbir ücret alınmayacaktır.

EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalar

EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalar

EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalar

Enpara hesabı sizin hayatınıza tamamen kolaylık getirecektir. Özellikle yapacağınız tüm EFT ve havale işlemlerinize hiçbir ücret ödemeden yapabileceksiniz. Bu işlemlerinizi enpara.com adresi, telefon veya mobil bankacılık üzerinden yapabilirsiniz.

Yapı Kredinin hizmetlerinden olan Nuvo’ da sizler için ücretsiz hizmet sunan hesaplardan bir tanesi olacaktır. Bu hesap, internet üzerinden EFT ve havale işlemlerinize ücret almamaktadır. Aynı zamanda otomatik talimat verebileceğiniz bir hesap olacak sizin için.

ING Günlük Paket Hesabı kendinize açtırdığınız zaman, ücretsiz bir şekilde EFT ve havale işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

EFT ve havale işlemlerinizde ücret almayan bu bankalardan herhangi birini seçmeniz durumunda avantajlarını daha da yakından tanıma fırsatınız olacaktır. Bu bankalar ile çalışmak hayatınıza hız ve kolaylık getirecektir.

Yapılan Yorumlar ( 0 )

Henüm Yorum Yapılmamış